سومین نشست صمیمی سربازان دفاع مقدس در ساختمان نذر فرهنگی برگزار شد

سومین نشست صمیمی سربازان ۸ سال دفاع مقدس در ساختمان نذر فرهنگی آذر ماه 93

سومین نشست صمیمی سربازان دفاع مقدس به یاد سرلشگر شهید “علی محمد رسولی” و در راستای رسالت نذر فرهنگی با حضور جمعی از سربازان ۸ سال دفاع مقدس در ساختمان نذر فرهنگی برگزار شد.

این مراسم عصر روز۲۴ آذرماه ۹۳(۲۲صفر۱۴۳۶) با همکاری هیات سربازان دفاع مقدس و ستاد نذر فرهنگی به یاد سرلشکر شهید «علی محمد رسولی» و با حضورامیر سرتیپ دوم اسدی- معاونت محترم احتیاط نزاجا،سرهنگ مجتبی جعفری-رئیس محترم سابق امور ایثارگران نزاجا،مهندس امیر رسولی فرزند سرلشکر شهید رسولی، جناب آقای موذن همرزم شهید، جناب سرگرد قاسم رحیمی- دبیرِخانه سرباز صلح ایران ، محمد بداقی سخنگوی هیئت سربازان دفاع مقدس و با حضوریکصد سرباز دوران دفاع مقدس در ساختمان نذرفرهنگی برگزار شد.

سربازی و تلاش برای رشد و توسعه و اعتلای جنبه اقتصادی دنیای اسلام از اموری است که بدون شک جزو هدف های اسلامی است و امروز که با انواع تحریم های اقتصادی و البته مورد انواع هجوم های فرهنگی هستیم، می بایست با طرحهایی نو و جامع و منحصر به فرد با مدیریت جهادی و البته منطبق با آموزه های دینی در مقابل تحریم ها و هجوم ها ایستادگی کرد و ابداع این طرح ها فقط از کسانی بر می آید که یاران راستین انقلاب اسلامی باشند و امیدواریم با سربازی و سربلندی بتوان الگوی نذر فرهنگی را که از ابداعات جناب آقای دکتر قالیباف است، به عنوان یکی از الگوهای اسلامی- ایرانی به جهانیان معرفی نمائیم.

در این نشست حضور گرم و صمیمی استاد ارجمند جناب آقای صابر خراسانی شاعر معاصرو عضو محترم نذر فرهنگی و همچنین قرائت خطابه حضرت زینب(س) به صورت دکلمه توسط سرکار خانم کریمخانی باعث قوام برنامه شد.

محمد بداقی نویسنده کتاب «نبرد فراموش شده» که درباره زندگی شهید رسولی به رشته تحریر در آمده است را جهت مطالعه بیشترعلاقه مندان معرفی کردند.

شهیدامیر سرلشگر رسولی از فرماندهان شجاع نیروی زمینی ارتش است که در آخرین روزهای جنگ در ۳۱ تیر سال ۱۳۶۷ به فیض شهادت نائل آمد.
شهید سرافراز، رسولی از سال ۶۵ تا ۶۷ از سوی فرماندهان ارشد، مسئولیت نیروهای مستقر در قصر شیرین، بازی دراز و خسروی را که از مناطق مهم و استراتژیک دوران جنگ را به عهده گرفت .

یاد و نامشان جاودان باد

  نذر فرهنگی

DSC05928

DSC05947

DSC05931

DSC05933

DSC05948

DSC05964

DSC05962

DSC05952